PR KEBA-TRANS logo


Prevoz

Da li ima budala koji bi prihvatili prevoz na relaciji Stip-Nova Varos za 42000 dinara.Nisu krii oni koji nude utovar,mi smo krivi ako prihvatimo,pa taksi vozilo nece da vozi za te pare

Da li ima budala koji bi prihvatili prevoz na relaciji Stip-Nova Varos za 42000 dinara.Nisu krii oni koji nude utovar,mi smo krivi ako prihvatimo,pa taksi vozilo nece da vozi za te pare





Re: Prevoz

NIJE TO NISTA KOD NAS LIK OBJAVLJUJE DRVAR RIM ITALIJA I NAPISAO DA IMA 564 KILOMETRA KAD POGLEDAM NA MAPI IMA TACNO TOLIKO ALI AKO SE UKRCAM NA FERI U SPLITU I IZADJEM U ANKONI NARAVNO TURA JE PLACENA PO KILOMETRU FERI NIKO NE RACUNA SVE U SVEMU SKUPLJA KARTA ZA BROD OD CJELE TURE KOLEGA BUDALA I KRIVI DRVA NIKAD NECE NESTAT

 





Re: Prevoz

LJudi interner je cudo ,ovo njima ne znaci nista sto se pise a sto im ne spomenete ime ko to daje te ture bas njih briga da se prepozna jer necece ocekujete kad nema nista da uzmete od njih  opet turu

pre par nedlja king je nudio to ulje jestivo za kg mislim da 32000 pa kada nije naso kamion ukljucili se ljudi iz delte sa cenom od 42000 ...stelujte se i dalje kada pocnu od 1 novembra mk da kontrolisu

dole videcemo ko ce da vozi jer pojedinci sto voze svoje kamione  za tako male pare i voze kazu bolje mi i ovako nego da idem kod gazde ..pozz

 





Re: Prevoz

sta mk kontrolisu

 

 


 




CargoAgent.net - BERZA TERETA I TRANSPORTA


Cargoagent.net je internet berza tereta i kamiona koja predlaže usluge transporta i špedicije za firme iz Srbije, Balkana i cele Evrope. Naša berza prevoza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih preduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.





Kategorija firme: Trgovinska firma / Uvoznik, izvoznik
Grad: Beograd,
Država:RS - Srbija



Kategorija firme: Transportna firma / Autoprevoznik
Grad: Ivanjica,
Država:RS - Srbija


CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 888 366 366
Informacija i pomoć

Facebook: Cargoagent Net
Google+: CargoAgent.Net
Ponedeljak - Petak (08:00 - 17:00)

Copyright (c) Cargoagent.NET