FORUMI - OGLASIUdruzenje

APR SIMIC ALEKSANDAR PR

Udruzenje

       Postovane kolege,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 zna li neko,neku korektnu firmu gde bih mogao da udruzim kamion E3!!!                                                                                                                                                                                                                                                                          Potrebne ruske dozvole.Hvala unapred.064 985 1412 Sasa

 





Re: Udruzenje

Od nove godine vozila koja su u zakupu u drugoj firmi nemogu da koriste dozvole,to jes mogu ih koristiti ali taj čije su dozvole će te dozvole redovno razdužiti kao ispravno razdužene ali nece mu se bodovati za narednu godinu.Tako da tesko ko hoce da udruzi vozilo sad,i ja isti taj problem imam to je sto sam zadnje čuo.Pozdrav kolega.

 





Re: Udruzenje

Tačno tako kao što ste čuli, firma kod koje biste se udružili morala bi da Vi da dozvole od svojih vozila iz vlasništva i mislim da će reko ko to da prihvati.

 





Re: Udruzenje

Hvala za informacije.Ako se sta izmeni javi te.Pozdrav.

 





udruzenje

udruzio bi kombi nosivosti 1.42 t.....fiat ducato 2,8 jtdi...moze i samo za unutrasnji transport a moze i za napolje.........ako neko nesto zna ...hvala...

 

 





Re: Udruzenje

Teško da tu bude izmena, preće se promeniti ustav nego uredba o dodeli dozvola.

 


 




CargoAgent.net - BERZA TERETA I TRANSPORTA


Cargoagent.net je internet berza tereta i kamiona koja predlaže usluge transporta i špedicije za firme iz Srbije, Balkana i cele Evrope. Naša berza prevoza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih preduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.





Kategorija firme: Transportna firma / Autoprevoznik
Grad: Ivanjica,
Država:RS - Srbija



Kategorija firme: Trgovinska firma / Uvoznik, izvoznik
Grad: Beograd,
Država:RS - Srbija


CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 888 366 366
Informacija i pomoć

Facebook: Cargoagent Net
Google+: CargoAgent.Net
Ponedeljak - Petak (08:00 - 17:00)

Copyright (c) Cargoagent.NET