FORUMI - CRNA LISTA KORISNIKA- SIGNALI NEKOREKTNIH FIRMI 126017- STAR SRETENOVIC, Inter WM doo Dobanovci, Žitna 41 Nevenko Lazović, prevaranti ne plaćaju račune, čuvaj te se

STAR SRETENOVIC

126017- STAR SRETENOVIC, Inter WM doo Dobanovci, Žitna 41 Nevenko Lazović, prevaranti ne plaćaju račune, čuvaj te se

Re: 126017- STAR SRETENOVIC, Inter WM doo Dobanovci, Žitna 41 Nevenko Lazović, prevaranti ne plaćaju račune, čuvaj te se

Ja danas podnosim tužbu na timocom protiv njih i potraživat ću zateznu kamatu.

Slično kao kod Dejana, faktura iz 12.2019.

Re: 126017- STAR SRETENOVIC, Inter WM doo Dobanovci, Žitna 41 Nevenko Lazović, prevaranti ne plaćaju račune, čuvaj te se

NEMOZES PREKO TIMOCOMA DOBITI KAMATU NITI TROSKOVE SVE CE TEBI NAPLATITI 30 DO 40 EUR JER NIJE EVROPSKA UNIJA 

Ja sam vec pokrenuo postupak, obavesti samo timocom molim te, samo ovako mozemo spreciti bitange i jajare. Nego me zeznu ova situacija, ali cim se naplatim objavljujem ovde. Kakve bitange...

CargoAgent.net - BERZA TERETA I TRANSPORTA

Cargoagent.net je internet berza tereta i kamiona koja predlaže usluge transporta i špedicije za firme iz Srbije, Balkana i cele Evrope. Naša berza prevoza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih preduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.

Kategorija firme: Transportna firma / Autoprevoznik
Grad: Ivanjica,
Država:RS - Srbija

Kategorija firme: Trgovinska firma / Uvoznik, izvoznik
Grad: Beograd,
Država:RS - Srbija

CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 888 366 366
Informacija i pomoć

Facebook: Cargoagent Net