FORUMI - CRNA LISTA KORISNIKA- SIGNALI NEKOREKTNIH FIRMI 422087- SWEETTOWN, Problem sa Leteci Spediteri

SWEETTOWN logo


422087- SWEETTOWN, Problem sa Leteci Spediteri

Ja neznam sta cemo da radimo sa veciti leteci spediteri,koji naplacuju turu od firme po full cena,a uzimaju proviziju 10 puta vise od ono sta im sledjuje..

Na primer juce od jednog doticnog gospodina is Skoplje iz firme INTER SITY DOOEL   koji je nudio turu iz Subotica do Prilep,ponudio sam cenu od 720 eur,za njega to je bila visoka cena za 730 km,a doznao sam da taj gospodin napljacuje novac od njegovi klijenti za prevoz 800 eur za ta ista tura,..e sad recite mi vi svi koji citate,koliko trebe da uzme proviziju ovaj leteci spediter.!? I dali ovakvih spediteri treba da budu ortaci sa nama u transport ???Ovo je vise od bezobrazno....SRAMOTA

Ovo je dokaz da ovakvih Leteci spediteri unistili su nas transporteri....

 





Re: 422087- SWEETTOWN, Problem sa Leteci Spediteri

NEVEROVATNO,

STRASNO, ponudio mu 720,hel ljudi...

 

 





Re: 422087- SWEETTOWN, Problem sa Leteci Spediteri

A koliko treba da ponudim za 2 t robe sa kombi !? sta je tu neverovatno strasno prema tebei ?

 


 




CargoAgent.net - BERZA TERETA I TRANSPORTA


Cargoagent.net je internet berza tereta i kamiona koja predlaže usluge transporta i špedicije za firme iz Srbije, Balkana i cele Evrope. Naša berza prevoza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih preduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.





Kategorija firme: Transportna firma / Autoprevoznik
Grad: Ivanjica,
Država:RS - Srbija



Kategorija firme: Trgovinska firma / Uvoznik, izvoznik
Grad: Beograd,
Država:RS - Srbija


CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 888 366 366
Informacija i pomoć

Facebook: Cargoagent Net
Google+: CargoAgent.Net
Ponedeljak - Petak (08:00 - 17:00)

Copyright (c) Cargoagent.NET