FORUMI - CRNA LISTA KORISNIKA- SIGNALI NEKOREKTNIH FIRMI 609908- ORGANIZACIJA TRANSPORTA GVS, Crna lista korisnika

ORGANIZACIJA TRANSPORTA GVS logo

609908- ORGANIZACIJA TRANSPORTA GVS, Crna lista korisnika

Stanko Jović PR Taki trans iz Niša - ne plaća

Poštovani saradnici, dva transporta sam ovoj firmi završio u julu prošle godine na relacijama Niš-Beograd i Kragujevac-Niš, ukupan iznos 60.000 din. sa PDV-om. Vlasnik firme je takav prevarant da mi je slao poruke, "evo u banci sam, poslaću ti overen nalog za prenos, u Grčkoj sam, pokvario mi se kamion, pustiće ti novac moj knjigovođa"...Angažovao sam advokata. Sudski izvršitelj mu je blokirao tekući račun. Trenutno je u blokadi 343.714,03 din. Vodite računa da ne dođete u kontakt sa ovim prevarantom. 

Re: 609908- ORGANIZACIJA TRANSPORTA GVS, Crna lista korisnika

hvala na obavestenju da uopste ne gledamo ovu firmu ako si ga tuyio tako treba sve tuyiti cim prodje valuta placanja poydrav

samo da jos dodam da je ovaj gosoodin radio u beo konrolu ja sam ih tuyio i nikad nisam naplatio pare jer su u blokadi

Poštovani, pet godina je prošlo od kada sam otišao iz Beokontrola. Počelo je sa dugovanjima prevoznicima, nastavilo se sa dugovanjima prema zaposlenima. Krajem marta 2015.god. sam napustio tu firmu. Možete proveriti kod drugih prevoznika da naša firma radi odgovorno i pošteno. Valuta je 30 dana i plaćamo pre isteka valute. Sve najbolje u daljem radu.

pa sto niste platili coveku od prosle godine nebi bili na crnoj listi

Sve pohvale za GVS
Platili sve po dogovoru 30 dana od prevoza

pa kako platili ako su u blokadi

Takodje dobro iskustvo sa firmom GVS. Par prevoza odradjenih za njih sve je bilo po dogovoru. Pozdrav

CargoAgent.net - BERZA TERETA I TRANSPORTA

Cargoagent.net je internet berza tereta i kamiona koja predlaže usluge transporta i špedicije za firme iz Srbije, Balkana i cele Evrope. Naša berza prevoza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih preduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.

Kategorija firme: Transportna firma / Autoprevoznik
Grad: Užice,
Država:RS - Srbija

Kategorija firme: Trgovinska firma / Uvoznik, izvoznik
Grad: Beograd,
Država:RS - Srbija

CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 888 366 366
Informacija i pomoć

Facebook: Cargoagent Net