FORUMI - CRNA LISTA KORISNIKA- SIGNALI NEKOREKTNIH FIRMI Apr Stjepanović Jovo Selo Topola

APR JONCIC NENAD logo

Apr Stjepanović Jovo Selo Topola

Apr Stjepanović Jovo Selo Topola duguje preko 50 dana fakturu od 21600 dinara. Navodno plaćanje ide na 10 dana...Kuka ne plaćaju njemu,pa nema ni on meni.Pre par dana zove kaže plaćeno je, a od toga ništa...Ne javlja se na telefon...Čuvajte se kolege ovakvih nazovi "kolega" koji objavljuju prevoze i uredno naplaćuju a nas gledaju svesno da prevare...
Za par dana ističe 60 dana od prevoza,predmet dajem advokatu,pa neka se on ubedjuje sa njim..

Re: Apr Stjepanović Jovo Selo Topola

Ni posle 69 dana od prevoza ništa od plaćanja...
Predmet ide advokatu...Dotični i dalje objavljuje ture na Cargu...Oprez kolege...

Poštovani, nema ubeđivanja, sada se to lako naplaćuje preko Privrednog suda samo da nije dužnik u blokadi, ako vam treba pravna pomoć mi vam možemo sastaviti predlog za izvršenje bez ikakve naknade, vasi troškovi su samo predujam javnom izvršitelju iz mesta dužnika i taksa Privrednom sudu po teritoriji kojoj dužnik pripada.

Poštovana Bojana, nije meni problem ni tih dvadesetak hiljada,problem je u tome što ne želim da neko pravi budale od nas koji pošteno radimo svoj posao...Dotični APR me zove pre 15 dana kaže plaćeno je,treba mu kamion opet da mu vozim (džaba)..Znači svesno laže i pokušava da me zavlači i dalje..Ja neću više da ga zovem i dao sam predmet advokatu pa nek plaća i njemu i kamatu...Sa ovakvima jednostavno ne može drugačije....

CargoAgent.net - BERZA TERETA I TRANSPORTA

Cargoagent.net je internet berza tereta i kamiona koja predlaže usluge transporta i špedicije za firme iz Srbije, Balkana i cele Evrope. Naša berza prevoza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih preduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.

Kategorija firme: Transportna firma / Autoprevoznik
Grad: Užice,
Država:RS - Srbija

Kategorija firme: Trgovinska firma / Uvoznik, izvoznik
Grad: Beograd,
Država:RS - Srbija

CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 888 366 366
Informacija i pomoć

Facebook: Cargoagent Net