FORUMI - CRNA LISTA KORISNIKA- SIGNALI NEKOREKTNIH FIRMI Firma EURO TRANS PLUS ne placa

VIRA D.O.O.

Firma EURO TRANS PLUS ne placa

Pomenuta firma duguje za prevoz iz novembra meseca 2017 ,ima ga redovno na kargoadentu i nudi prevoze iz Rajzna za Srbiju ,kad sam proverio firmu doticni gospodin ima dve registrovane na toj adresi,jedna je preduzetnik a druga d.o.o ,mislim da jr vlasnik Obrad Kovacevic a nisam siguran da li on ima bilo kakve veze sa prethodnom prevarantskom firmom Beokontrol koja je ojadila prevoznike,pa stoga kolege OPREZ

Pomenuta firma duguje za prevoz iz novembra meseca 2017 ,ima ga redovno na kargoadentu i nudi prevoze iz Rajzna za Srbiju ,kad sam proverio firmu doticni gospodin ima dve registrovane na toj adresi,je

Re: Firma EURO TRANS PLUS ne placa

Kolege nije pronlem ida se čeka ni 30-60 dana ,problem je to što cena prevoza i zalaganje da bi se izvršio prevoz neopravdava to.Ako vam neko dautovar a cena je 30000 dinara a vi imate trošak od 25000 dinara ko je lud još i da ga čeka 30-60 dana .Mnogi koji daju utovare niti voze niti su vozili kamion a da nemaju gogle navigaciju nebi zanali ni gde se nalazi mestoistovara i ako vide rutu nisu svesni da nekada tuda nemože da se prođe ni hilihopterom a kamo li natovarenim kamionom.

Gospodine Aleksicu, dug prema Vasoj firmi je IZMIREN, zelim Vam uspeha u daljem radu.

Pozdrav

Drage kolege, izbrgavajte firmu Eurotrans Plus u sirokom luku. Duguju mi novac jos od Marta meseca. Doticni Ivan mi se ne javlja na telefon. Onda lepo uzmem pozovem ga sa nekog drugog broja on se javi na prvo zvono. Klasicni prevaranti. Stalno su navodno u inostranstvu. 

I nama duguje od septembra meseca 2018g, ako ne plati do kraja nedelje, u ponedeljak ide tuzba..

Da li neko zna sta se desava sa EUROTRANS PLUS? Brojevi su nevazeci. Imamo dugovanja prema njima,a nemozemo da stupimo u kontakt ni sa kim.

....

....

....

....

CargoAgent.net - BERZA TERETA I TRANSPORTA

Cargoagent.net je internet berza tereta i kamiona koja predlaže usluge transporta i špedicije za firme iz Srbije, Balkana i cele Evrope. Naša berza prevoza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih preduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.

Kategorija firme: Transportna firma / Autoprevoznik
Grad: Ivanjica,
Država:RS - Srbija

Kategorija firme: Transportna firma / Autoprevoznik
Grad: Užice,
Država:RS - Srbija

CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 888 366 366
Informacija i pomoć

Facebook: Cargoagent Net