PR KEBA-TRANS logo


Prevoz

Da li ima budala koji bi prihvatili prevoz na relaciji Stip-Nova Varos za 42000 dinara.Nisu krii oni koji nude utovar,mi smo krivi ako prihvatimo,pa taksi vozilo nece da vozi za te pare

 





Re: Prevoz

Ima druze takvih i previse i jos se trazi tura vise jer im sa odmah placa po fakturisanju . Zato smo dosli do propasta sa prevozom i jos ce gore da bude

 





Re: Prevoz

nazalost neki racunaju voze svoji kamion ne placa vozava i kaze za to mogu nize 

u cetvrtak je to jestivo ulje bilo do KG 33000  pre podne ja nisam hteo po podne 

kada nisu nasli prevoz ukljucila se delta  davali 42000 ja naso sebi drugo nesto 

ko je tu lud

 





Re: Prevoz

Vladicin Han-Beograd 24.000 kes SMESNO!!!!!!!!!!!!!! Treba da se stide gospoda koja nude tu turu, a jos vise onaj ko bi je uzeo ili je mozda cak i uzeo!!!! cca 330km=0.6eura po kilometru

 





Re: Prevoz

Ima i takvi prevoznika koji voze iz Vlasine za 22000 din. do Beograda

 





Re: Prevoz

Katastrofa

ja stvarno ne znam ko prihvata takve cene.

 





Re: Prevoz

otprilike vlasnici svojih kamiona koji voze da se ne nadje neko uvredjen jedan vlasnik mi je rekao ja ne placam vozaca za toliko mogu da spustim cenu

inace je vlasnik iz moga kraja

 





Re: Prevoz

On izgleda voli da se vozi da ga ne kosta nista

 





Re: Prevoz

Nude i iz zrenjanina za vranje 28000

 





Re: Prevoz

BRUKA I SRAMOTA!!!!!!!!!!!, nude prevoz na relaciji Tetovo-Apatin-Šabac za 470 eur.,nek se prepozna taj koji to nudi,a i on je sam prevoznik.Dokle više ovako,pitam se da li ima retardiranih koji voze po toj ceni.Na tom krugu ima 1000 km.Ako je čovek u krizi daj da mu pomognemo da uradimo po jedan prevoz da se izvuče iz krize.

 


 




CargoAgent.net - BERZA TERETA I TRANSPORTA


Cargoagent.net je internet berza tereta i kamiona koja predlaže usluge transporta i špedicije za firme iz Srbije, Balkana i cele Evrope. Naša berza prevoza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih preduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.





Kategorija firme: Transportna firma / Autoprevoznik
Grad: Užice,
Država:RS - Srbija



Kategorija firme: Trgovinska firma / Uvoznik, izvoznik
Grad: Beograd,
Država:RS - Srbija


CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 888 366 366
Informacija i pomoć

Facebook: Cargoagent Net
Google+: CargoAgent.Net
Ponedeljak - Petak (08:00 - 17:00)

Copyright (c) Cargoagent.NET